Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu
Beschrijving

Productinformatie "Braun Satin Hair 3 Airstyler BRAS330E Warme luchtborstel - Volume / Slag / Steil - 3 opzetstukken"

LET OP! Showmodel; Lichte krasjes op de fohn.


Droog en stijl in één beweging met haarbescherming*.*Dankzij de regeling van warmte/luchtstroom en mogelijk gebruik bij droog haar

  • De 100 % keramische coating zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling
  • Uitrolfunctie om te voorkomen dat het haar verward raakt en breekt
  • 3 instellingen voor warmte/luchtstroom om oververhitting en uitdrogen te voorkomen
  • Cold shot, grote borstel, kleine borstel en volumevingers

Met de Braun Satin Hair 3 airstyler creëert u verbazingwekkende stijlen en droogt u uw haar zonder het uit te drogen. Stijl en droog in één beweging om uw looks te veranderen zonder pijn aan uw lokken. Welke look u ook kiest: de Braun Satin Hair 3 airstyler beschermt uw haar en laat het glanzen. Voor prachtig haar dat er gezond uitziet en ook zo aanvoelt.

ANDERE LINKS NAAR "BRAUN SATIN HAIR 3 AIRSTYLER BRAS330E WARME LUCHTBORSTEL - VOLUME / SLAG / STEIL - 3 OPZETSTUKKEN"
Productgalerij overslaan

Klanten bekeken ook

29.79
BaByliss ® Big Hair Luxe AS970E - Föhnborstel BaByliss ® Big Hair Luxe AS970E - Föhnborstel
BaByliss ® Big Hair Luxe AS970E - Föhnborstel

Thuis de perfecte blow-dry creëren? Met de Big Hair Luxe Föhnborstel AS970E van BaByliss zorg je voor volume, een slag in het haar en het mooiste eindresultaat. Snelle stylingresultaten! De roterende föhnborstels van BaByliss kenmerken zich door hun krachtige motor, de verdeling van de gaatjes in de borstelopzetstukken en de keramische coating. Zo ook bij de Big Hair Dual Luxe AS970E van BaByliss. Aan de bovenkant van de borstel zie je meer gaatjes, dan aan de onderkant. Deze verdeling zorgt voor een perfecte en evenredige verdeling van de lucht over de hele borstel. Zo style je iedere lok even mooi en hoef je deze minder vaak te bewerken. De kleine vernieuwde motor is krachtig en klein, waardoor ook het handvat mooi smal is en de föhnborstel fijn in je hand ligt. Vier opzetstukken Deze roterende föhnborstel set bestaat uit vier handige opzetstukken: Een extra grote keramische borstel van 50mm en één van 38mm. Beiden gebruik je om slag of volume te creëren Stijlborstel: wil je steil haar, maar met een beetje volume, gebruik van deze 3D stylingborstel Exclusieve keramische stijltang/styling opzetstuk “Beliss”: voor volume vanaf de haaraanzet en het steilen van je haar. Heb je kroes haar, dan is deze ook erg fijn om te gebruiken Keramiek De ronde en stijlborstel hebben een keramische coating. Keramiek zorgt ervoor dat het zachtjes met jouw haar omgaat, omdat het oppervlakte gladder is. Daarnaast zorgt keramiek ook voor een goede verspreiding van de warmte over de hele borstel én hij blijft ook warm. Glad en glanzend De ionische anti-frizz functie zorgt ervoor dat je haar pluisvrij, mooi glad en glanzend wordt. Ionen zijn negatief statisch geladen deeltjes en die maken je haar nét een stukje mooier. Makkelijk Het snoer van deze föhnborstel is lekker lang, namelijk 2,5 meter. Zo heb je alle ruimte om je haar perfect in model te krijgen. Als extraatje krijg je een beschermhoes welke je over je borstels kunt plaatsen. Zo blijven de borstelharen mooi recht en schoon als je deze opbergt of meeneemt op reis.

Varianten van 29,95*
51,95* 73,99*