Ga naar de hoofdinhoud

Productinformatie "Fellowes lamineerhoezen Admire A3 EasyDisplay - 80 micron - 25 stuks"

  • Ontdek het gebruiksgemak van onze zelfklevende lamineerhoezen, speciaal ontworpen om documenten moeiteloos aan de wand te bevestigen. Deze set van 25 A3 formaat lamineerhoezen met een dikte van 80 micron biedt de perfecte oplossing voor een professionele en duurzame presentatie van uw belangrijke documenten.

    Kenmerken en Voordelen:

    1. Zelfklevende Innovatie: Vergeet gedoe met plakband en punaises - onze lamineerhoezen zijn zelfklevend, waardoor het ophangen van documenten een fluitje van een cent wordt.

    2. Optimale Afmetingen: Met het A3 formaat zijn deze lamineerhoezen ideaal voor het beschermen en presenteren van grotere documenten, zoals presentaties, grafieken of kunstwerken.

    3. Robuuste Bescherming: De 80 micron dikke lamineerhoezen bieden een betrouwbare bescherming tegen slijtage, scheuren en vlekken, waardoor uw documenten langer meegaan.

    4. Veelzijdig Gebruik: Of het nu gaat om kantoorinstructies, planningen of professionele presentaties, deze lamineerhoezen voegen een gestroomlijnde en nette uitstraling toe aan al uw documenten.

    5. Professionele Presentatie: Geef uw documenten de glans en helderheid die ze verdienen, waardoor ze een professionele uitstraling krijgen die indruk maakt.

    Upgrade uw documentpresentatie en organisatie met deze zelfklevende lamineerhoezen. Bestel vandaag nog en ervaar het verschil in gemak en professionaliteit!

ANDERE LINKS NAAR "FELLOWES LAMINEERHOEZEN ADMIRE A3 EASYDISPLAY - 80 MICRON - 25 STUKS"

Vergelijkbare producten

16.68 %
MX5500 Prijslabeltang met 500 witte etiketten & 1 extra inktrol – 8-cijferige prijstang en etiketten voor supermarkten en levensmiddelen (Rood)
【 VOORDELIGE PRIJSTANGSET 】 U ontvangt 1x MX5500 prijstang (1-regelig, 8 tekens) – ideaal voor supermarkten en winkels; 1x reserve-inktrol van hoge kwaliteit; en 500x etiketten/stickers die perfect passen, wat zorgt voor een soepele werking en een nauwkeurige uitlijning van de afdruk. 【 8 OPTIES VOOR VALUTA 】 De prijstangset is uitgerust met een 1-regelig systeem en ondersteunt 8 verschillende valuta om aan uw specifieke behoeften te voldoen: Dollar, RMB, HKD, TWD, Euro, enzovoort. Etiketformaat: 21 x 12 mm (8 tekens). Dit zorgt voor duidelijk leesbare cijfers en symbolen, wat de nauwkeurigheid bij het maken van meerdere prijskaartjes garandeert. 【 GEEN INSTALLATIE VEREIST 】 Prijstang inclusief etiketten: met een simpele kneep in de trekker grijpt het tandwiel een etiket vast en schuift dit door. Vervolgens maakt de printkop contact met de inktrol, wat resulteert in een perfecte afdruk op het etiket. De etiketten worden snel en efficiënt uitgegeven. Het prijzen van producten gaat tot wel 6x sneller dan handmatig prijzen, wat uw werkefficiëntie aanzienlijk verhoogt. 【 KWALITATIEVE PRIJSTANG 】 Dankzij de hoogwaardige kwaliteit is deze prijstang extra robuust en duurzaam. Het stempelmechanisme zorgt voor een strakke en gedetailleerde afdruk van de prijs op elk etiket dat u uitgeeft. De printkop maakt contact met de inktrol, waardoor er een perfecte afdruk op het etiket ontstaat. 【 IDEAAL VOOR BEDRIJVEN 】 Prijstang met etiketten: dankzij het stijlvolle en duurzame ontwerp is deze prijstang perfect voor gebruik op kantoor, in de detailhandel, in supermarkten en voor het organiseren en markeren van artikelen. De tang kan worden gebruikt om prijzen en productcodes af te drukken. Het is een uiterst praktisch hulpmiddel dat onmisbaar is voor elke verkoper.

14,99* 17,99*
36.67 %
100 stuks Toppac - Nr 310 - 175 x 250 mm bruin - Zelfklevende bruine massieve verzendenvelop
Zelfklevende bruine massieve verzendenvelop in A4 formaat met scheurstrip. licht en compact; maximale bescherming; variabele vulhoogte tot 50mm; geschikt voor in de brievenbus; sterke envelop van massief karton; v.v. zelfklevende sluiting met scheurstrip; te bestellen in het veelvoud van 100 stuks; 4 bundels van 25 stuks verpakt in een omdoos.

37,99* 59,99*
43.5 %
Fellowes lamineerhoezen Admire A3 EasyDisplay - 80 micron - 25 stuks
Ontdek het gebruiksgemak van onze zelfklevende lamineerhoezen, speciaal ontworpen om documenten moeiteloos aan de wand te bevestigen. Deze set van 25 A3 formaat lamineerhoezen met een dikte van 80 micron biedt de perfecte oplossing voor een professionele en duurzame presentatie van uw belangrijke documenten. Kenmerken en Voordelen: Zelfklevende Innovatie: Vergeet gedoe met plakband en punaises - onze lamineerhoezen zijn zelfklevend, waardoor het ophangen van documenten een fluitje van een cent wordt. Optimale Afmetingen: Met het A3 formaat zijn deze lamineerhoezen ideaal voor het beschermen en presenteren van grotere documenten, zoals presentaties, grafieken of kunstwerken. Robuuste Bescherming: De 80 micron dikke lamineerhoezen bieden een betrouwbare bescherming tegen slijtage, scheuren en vlekken, waardoor uw documenten langer meegaan. Veelzijdig Gebruik: Of het nu gaat om kantoorinstructies, planningen of professionele presentaties, deze lamineerhoezen voegen een gestroomlijnde en nette uitstraling toe aan al uw documenten. Professionele Presentatie: Geef uw documenten de glans en helderheid die ze verdienen, waardoor ze een professionele uitstraling krijgen die indruk maakt. Upgrade uw documentpresentatie en organisatie met deze zelfklevende lamineerhoezen. Bestel vandaag nog en ervaar het verschil in gemak en professionaliteit!

12,99* 22,99*
40.04 %
Faber-Castell puntenslijper - Trio Grip 2001 - zilver - kunststof - FC-183800
Faber-Castell puntenslijper Trio Grip 2001. Kleur zilver. Kunststof puntenslijper voor kleur- en grafiet potloden. Met extra grote opvangbak en 3 openingen om mee te slijpen. Voor alle standaard maten en Jumbo potloden. Ergonomische driehoekige vorm.

5,99* 9,99*
28.61 %
Lyreco whiteboard marker, ronde punt, assorti kleuren, etui van 4 markers - 20 stuks x 4
Een Lyreco whiteboard-marker is ideaal om op elk whiteboard te schrijven 20 x 4 stuksZorg ervoor dat je uitsluitend een whiteboardmarkers gebruikt bij het schrijven op een whiteboard. Deze speciale schrijfinstrumenten bieden een gladde en gemakkelijke schrijfervaring, resulterend in duidelijke en goede leesbare tekst. Wanneer je de notities niet langer nodig hebt, veeg je ze eenvoudig uit, waardoor een schoon en leeg whiteboard achterblijft.Een zeer belangrijk kenmerk van een pen of vulling is het type, de samenstelling en de kleur van de inkt:De pen met vloeibare inkt biedt een constante inktstroom en een soepele schrijfgedrag, waardoor schrijven een moeiteloze ervaring wordt.Met inkt op basis van alcohol kun je op veel verschillende oppervlakken en materialen schrijven. Deze vloeibare inkt produceert levendige kleuren en droogt snel. Het is perfect bestand tegen water en vervaging.Wat de inktkleuren betreft, heb je de keuze uit zwart, rood, blauw en groen.De punt is een belangrijke factor bij het kiezen van het juiste schrijfinstrument. De whiteboard-marker heeft een Kogele punt met een medium breedte.Het is perfect voor gebruik op whiteboards.Zorg ervoor dat je medewerker nooit zonder schrijfwaren komt te zitten dankzij onze multipacks markers. Bestel de Lyreco whiteboardmarkers per 4 stuks.· Niet-permanente whiteboard markers met ronde punt· Droog uitwisbare marker voor gebruik op whiteboards· Voorzien van "Cap off" systeem waardoor de punt niet uitdroogt, ook niet na langdurig open te hebben gelegen· Behuizing van plastic· Dop met clip in de kleur van de inkt· Schrijfdikte: 1,5 - 3 mm· Kleuren: blauw, zwart, groen, rood

84,95* 119*