Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu
Beschrijving

Productinformatie "Fink - Iiuii (It Isn't Until It Is) (2 LP)"

LP

Standard Edition

2 stuk(s)

Introductie: 2021-08-20


IIUII (It Isn't Until It Is) van Fink is een dubbel-lp die in 2021 verscheen en bestaat uit opnieuw opgenomen, akoestische versies van eerdere geliefde liedjes uit het oeuvre van Fink. Het album laat de kenmerkende mix horen van rock en elektronische elementen, uitgevoerd in een sobere en intieme akoestische stijl. Met deze retrospectieve herinterpretatie biedt Fink een vernieuwde blik op zijn eigen muzikale reis en evolutie, waarbij de arrangementen diepte en nieuwe nuances toevoegen.

Deze uitgave markeert een terugblik op de eerste tien jaar van Fink en werd uitgebracht op het label R’COUP’D. IIUII onderscheidt zich door zijn warme en zorgvuldig geproduceerde geluid en benadrukt de kracht van minimalistische instrumentatie, waarmee de emotionele gelaagdheid van Fink’s muziek centraal wordt gezet. Het tweeluik op vinyl onderstreept de intensiteit van het akoestische trio en vormt een essentieel werk binnen het genre van alternatieve rock met elektronische invloeden.


  • LP 1
  • 1:Sort of revolution (iiuii)
  • 2:Warm shadow (iiuii)
  • 3:Looking too closely (iiuii)
  • 4:Shakespeare (iiuii)
  • 5:Pills in my pocket (iiuii)
  • 6:This is the thing (iiuii)
  • LP 2
  • 1:Walkin' in the sun (iiuii)
  • 2:Blueberry pancakes (iiuii)
  • 3:Berlin sunrise (iiuii)
  • 4:Maker (iiuii)
  • 5:Biscuits (iiuii)
  • 6:Yesterday was hard on all of us (iiuii)
ANDERE LINKS NAAR "FINK - IIUII (IT ISN'T UNTIL IT IS) (2 LP)"
Eigenschappen
Genre: Rock
Productgalerij overslaan

Klanten bekeken ook

46.82
Koopjeshoek - Michael Mayer - Speicher 100 (LP) Koopjeshoek - Michael Mayer - Speicher 100 (LP)
Koopjeshoek - Michael Mayer - Speicher 100 (LP)

Let op: De voorzijde van de LP hoes beschikt over sticker resten en lichte putjes. Vandaar deze voordelige prijs. Speicher 100 is een album van Michael Mayer. Tracklist, Michael Mayer - Lout, Jorg Burger - Beatmesse PT. 1 & 2, Jurgen Paape - Whisper echo, Jurgen Paape - Rodeo, Voigt & Voigt - Leise, Voigt & Voigt feat Chris Trance - Bum Bum Bar

24,99* 46,99*
17.31
David Bowie - Live (2005 Mix) LP
David Bowie - Live (2005 Mix) LP

LPStandard Edition3 stuk(s)Introductie: 2017-02-10David Live is het eerst officiele live album van David Bowie en kwam voor het eerst uit in 1974. Het album werd opgenomen tijdens het eerste deel van de Diamond Dogs Tour en pakt Bowie precies in zijn transitiefase van zijn Ziggy Stardust/Alladin Sane glam-rock fase naar het meer soulvolle Young Americans gedeelte van zijn carrière. Het album is volledig remastered zodat deze realistischer te ervaren is dan ooit. Op dit live album staan onder andere zijn welbekende tracks Space Oddity, Changes en Rebel Rebel.LP 11:19842:Rebel rebel3:Moonage daydream4:Sweet thing / candidate / sweet thing (reprise)5:Changes6:Suffragette city7:Aladdin sane8:All the young dudesLP 21:Cracked actor2:Rock 'n' roll with me3:Watch that man4:Knock on wood5:Here today, gone tomorrow6:Space oddity7:Diamond dogsLP 31:Panic in detroit2:Big brother3:Time4:The width of a circle5:The jean genie6:Rock 'n' roll suicide

42,99* 51,99*
19.85
Headcat - Plays Buddy Holly (LP) (Coloured Vinyl) Headcat - Plays Buddy Holly (LP) (Coloured Vinyl)
Headcat - Plays Buddy Holly (LP) (Coloured Vinyl)

LPColoured Vinyl1 stuk(s)Introductie: 2026-05-15The Head Cat's Fool's Paradise is een rockabillyalbum uit 2006, met de supergroep van Lemmy Kilmister van Motörhead op zang en gitaar, Slim Jim Phantom van Stray Cats op drums en Danny B. Harvey op gitaar. De LP, die oorspronkelijk in 1999 werd opgenomen als een geïmproviseerde sessie na een Elvis-tribute, legt de rauwe passie van het trio voor rock-'n-rollpioniers uit de jaren 50 zoals Buddy Holly vast, met negen nummers uit zijn catalogus en covers van andere iconen. De album is gestript en akoestisch van stijl en belichaamt een one-take, no-nonsense energie die teruggrijpt naar de begintijd van de rock-'n-roll, opgenomen in razend tempo in één studio-sessie. Het resultaat is authentieke, ongekunstelde rockabilly doordrenkt met bluesy swagger en aanstekelijk plezier, waarbij Lemmy zijn stembereik op energieke nummers ten toon spreidt, terwijl de chemie van de band tot uiting komt in eenvoudige arrangementen die perfect zijn voor jamsessies op de veranda of in grote zalen. De stuwende drums van Slim Jim en de delicate solo's van Harvey voegen momentum en tederheid toe, waardoor het album een verfrissend eerbetoon is aan zijn roots met een blijvende aantrekkingskracht. Het album is verkrijgbaar als LP op gekleurd vinyl en valt op door zijn oprechte liefde voor het bronmateriaal van het genre.1. Fool's Paradise2. Tell Me How3. Not Fade Away4. Take Your Time5. Well...all Right6. Learning The Game7. Peggy Sue Got Married8. Crying, Waiting, Hoping9. Love's Made A Fool Of You10. True Love Ways11. Fool's Paradise (Alternate Mix)12. Peggy Sue Got Married (Alternate Mix)13. Crying, Waiting, Hoping (Alternate Mix)

37,99* 47,40*