Grill Guru Medium Pizzasteen ø36cm
28,99*
% 39,99* (27.51% bespaard)Prijzen incl. btw gratis verzending vanaf €50,- Let op: de originele verpakking ontbreekt.
Niet langer beschikbaar
Productinformatie "Grill Guru Medium Pizzasteen ø36cm "
Pizza maken op je kamado was nog nooit zo makkelijk! Met de Grill Guru Pizza & Baking Stone bak je de perfecte pizza’s met een krokante bodem, precies zoals je ze in een echte houtoven krijgt.
De steen is vervaardigd uit speciaal cordieriet keramiek, wat zorgt voor uitstekende warmteverdeling en de capaciteit om zeer hoge temperaturen te weerstaan. Hierdoor kun je je pizza’s snel en gelijkmatig afbakken voor het beste resultaat.
De Pizza & Baking Stone is verkrijgbaar voor de Grill Guru Compact, Medium, Large en XL, zodat je altijd de perfecte maat hebt voor jouw kamado. Of je nu een klassieke Margherita of een creatieve pizza maakt, met deze steen bereik je altijd een professioneel bakresultaat.
Kenmerken:
- Materiaal: Speciaal cordieriet keramiek voor optimale warmteverdeling
- Temperatuurbestendigheid: Bestand tegen zeer hoge temperaturen
- Geschikt voor: Grill Guru Medium
- Perfect voor: Het bakken van pizza’s en andere bakgerechten met een krokante bodem
Bak de lekkerste pizza’s en ontdek de veelzijdigheid van je kamado met de Grill Guru Pizza & Baking Stone – de ideale toevoeging voor elke pizza- en bakliefhebber!