Ga naar de hoofdinhoud

Productinformatie "Hama Grijsfilter - Vario ND2-400 - 52mm"

De Vario ND2-400 Grijsfilters van Hama gebruik je om licht over het gehele zichtbare spectrum gelijkmatig te verzwakken. Hierdoor neemt de hoeveelheid licht dat in de camera komt af.

Dit is een variabel grijsfilter van ND2 tot ND400 en bestaat uit twee polarisatiefilters die over elkaar heen kunnen draaien. Hierdoor wordt de mate van lichtdemping geregeld. Wordt veel gebruikt voor tijdopname voor bijvoorbeeld landschap- of waterval fotografie en in de videografie. Een enkel Variabel Grijs Filter van Hama kan dus een reeks van vaste ND-filters vervangen, waarmee het praktischer in gebruik is. Het Hama Variabel Grijsfilter is gemakkelijk te gebruiken door aan de voorste ring te draaien om meer of minder licht door te laten.

Een extra toepassing van een Variabel Grijs filter is als zogenaamd fader bij het filmen. Het begin van een scene kan ermee vloeiend vanuit zwart worden ingedraaid en het einde vloeiend naar zwart toe worden afgesloten.

ANDERE LINKS NAAR "HAMA GRIJSFILTER - VARIO ND2-400 - 52MM"

Vergelijkbare producten

27.51 %
Peak Design - Cuff
Let op: artikel zit niet in de originele verpakking, maar in de verpakking van een andere kleur.Peak Design Cuff Polsriem Eclipse CF-EP-3 - Nieuw! Laat je je camera niet graag vallen? Wij ook niet, en dat is waarom Peak Design de Cuff heeft gemaakt. De meest elegante, onopvallendste manier om je camera te beschermen tegen per ongeluk vallen. De Cuff geeft totale gemoedsrust in een kleine, low-profile pakket. Snel en veilig te verbinden met elke camera, verrekijker, of ander apparaat met behulp van Peak Design’s unieke Anchor Link-systeem. Elk anker kan meer dan 90 kg dragen, sterk genoeg om de zwaarste professionele uitrusting veilig te houden. De polslus van de Cuff kan in de open positie worden vergrendeld, of kan comfortabel om je pols worden vastgemaakt voor extra veiligheid. Wanneer je je Cuff niet gebruikt, kun je hem in je zak bewaren of om je pols wikkelen en hem daar houden - een verstelbare magneet houdt het losse uiteinde van Cuff vast, zodat hij klaar is voor actie wanneer je hem nodig hebt. Kenmerken:- Snel te (Ont)koppelen- Ook als armband te bevestigen In de doos:- Peak Design CF-EP-3 Cuff Eclipse- 2 Anchor links- Afkomstig van Peak Design Nederland

28,99* 39,99*
54.56 %
Hama Star 61 - Camerastatief - 60 tot 153 cm - Champagne
Het Hama Star 61 Camerastatief in de kleur champagne is geschikt voor zowel foto- als videocamera's. Het statief creëert een stevige basis voor zowel foto- als videocamera's. Het voorkomt schokkerige beelden en zorgt voor een stevige grip, zelfs op oneffen oppervlakken. De vergrendelbare beensteunen en flexibele rubberen voetjes zorgen voor stevig grip op oneffen oppervlaktes. De statiefbenen kunnen makkelijk en snel vastgeklemd worden bij de gewenste hoogte en positie dankzij de functionele beenklemmen. Het kantelbare 3D-hoofd maakt een perfecte alignering mogelijk voor landschap- en portretopnames. Dankzij de plaat voor snelle loskoppelling kan men de camera snel verwisselen. Het statiefhoofd is ingebouwde met waterpas en waterpasbuisje aan het voetstuk, zo zijn jouw beelden altijd recht. Met de krukas kan je de voortdurende hoogteverstelling van de centrale buis regelen. Met handvat en tasHet statief is voorzien van een handvat met haakje waaraan men een gewicht kan hangen. Zo blijft het statief staan bij hevige wind of op een ruw oppervlak. Het statief is ook voorzien van handige opbergtas. Zodat je het statief overal makkelijk mee naar toe neemt. Goed om te wetenHet statief heeft een werkhoogte van 60 tot en met 163 cm. En een gewicht van 1220 gram.

Varianten van 12,99*
14,99* 32,99*
15.03 %
circulair polarisatiefilter & ND2-32 variabel grijsfilter Nano-C 2-in-1 filter CPL ND
Het 2-in-1 circulair polarisatiefilter en variabel grijsfilter is een veelzijdige en essentiële accessoire voor fotografen en videografen die licht en reflecties in hun opnamen willen beheersen. Dit filter combineert de functionaliteiten van een circulair polarisatiefilter (CPL) en een variabel grijsfilter (VND). Het biedt meer flexibiliteit en creatieve controle over uw fotografie en videografie. Met dit onderdeel kunt u de hoeveelheid licht die de lens binnenkomt tot 9 stops aanpassen. Handig voor het regelen van de belichting in heldere omstandigheden of het creëren van lange sluitertijden. Vermindert reflecties van niet-metalen oppervlakken zoals water, glas en gebladerte, waardoor de kleurverzadiging en het contrast toenemen. Dit verbetert de beeldkwaliteit en vermindert schittering. Het filter is waarschijnlijk voorzien van meerdere lagen antireflectiecoating. Productkenmerken Helpt reflecties en schittering van niet-metalen oppervlakken zoals water en glas te verminderen Verbetert de kleurverzadiging en het contrast, en verbetert de algehele beeldhelderheid Maakt het mogelijk om de lichtreductie aan te passen van ND2 tot ND32, voor nauwkeurige controle over de belichting Soepel draaiende ring waarmee u het ND-niveau eenvoudig en nauwkeurig kunt aanpassen zonder te storen Vermindert lensflare en ghosting, verbetert de lichttransmissie en garandeert een hoge beeldkwaliteit De duurzame constructie beschermt het filter tegen krassen en andere mogelijke schade Voorkomt vignettering op groothoeklenzen en garandeert compatibiliteit met diverse lenzen Voegt minimaal gewicht toe aan uw camera-opstelling, waardoor deze gemakkelijk mee te nemen en te gebruiken is Kan moeiteloos op de voorkant van uw lens worden geschroefd, waardoor u direct toegang hebt tot CPL- en VND-functies Geschikt voor diverse fotografiegenres, waaronder landschappen, reizen, lange sluitertijden en video-opnamen De CPL-functie helpt reflecties te beheersen, waardoor het gemakkelijker is om duidelijke beelden vast te leggen

44,99* 52,95*
30.01 %
Godox Softbox Octa + Grid - 95cm bowens vatting
Een octabox wordt vooral gebruikt om ronde reflecties te verkrijgen, denk bijvoorbeeld aan ogen, tijdens een portretshoot. Een ronde 'highlight' oogt veel natuurlijker dan een vierkante softbox omdat de zon wordt nagebootst.Handig voor portrettenen video. Met de Bowens vatting past deze softbox op veel merken (Bowens is de meest gebruikte standaard voor veel studiokoppen en cotnue verlichtings sets)   Inclusief Grid Een grid wordt gebruikt om de verstrooing van het licht onder controle te houden. Dit kan vooral nuttig zijn in kleinere ruimtes. Het zachte licht van de softboxen wordt niet beïnvloed en je hebt meer controle over de richting van het licht. De stoffen grid is heeft aan de zijkant een klitteband strip, waardoor het heel makkelijk is om de grid aan de softbox te bevestigen.   Kenmerken -Natuurlijke ronde reflecties -Te gebruiken met elke studioflitser met Bowens vatting -Inclusief grid voor het richten van licht en minder licht verstrooiing -Makkelijke klittenband strip aan de zijkant van de grid -Garantie 2 jaar   Deze softbox is gechikt voor o.a -Nanlite FS serie -Nanlite Forza 200, 300, 500

34,99* 49,99*
25.01 %
Joby GorillaPod 500 Flexibel Statief
De Joby Gorillapod 500 is nieuw in het Joby assortiment: een licht en veelzijdig camerastatiefje dat qua formaat en gewicht tussen een GorillaPod 325 en een GorillaPod 1K in zit. Dankzij de dertig flexibele gewrichten die kunnen buigen en draaien, kun je met dit ministatief een compactcamera, action cam flitser of richtmicrofoon stevig op en aan vrijwel elk oppervlak bevestigen. Dankzij het ingebouwde minibalhoofd kun je je camera 90 graden kantelen voor portretopnamen. De GorillaPod 500 weegt 79 gram en is 18,5 cm hoog. Het draagvermogen is 500 gram, wat direct de naam verklaart.Een GorillaPod 500 is het ideale accessoireDe GorillaPod 500 is het ideale accessoire voor de fotograaf, vlogger of journalist die er lichtgewicht op uit trekt. Stop dit ministatief in je fototas of rugzak en ga op avontuur! De GorillaPod 500 komt van pas in alle situaties waarin je een compact camerastatief nodig hebt, zoals omstandigheden met weinig licht of bij het maken van selfies. Ook kun je een microfoon heel handig en precies positioneren of de GorillaPod in je hand houden voor handheld actieshots. Een GorillaPod is het enige statief dat voldoende buigzaam is om opnamen te kunnen maken vanuit afwijkende posities. De GorillaPod 500 is leverbaar in de kleur zwart en heeft donkergrijze rubber ringen.

29,99* 39,99*