Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu
Beschrijving

Productinformatie "Niels Destadsbader - Speeltijd (Digipak) - CD"

Niels begon zijn carrière als acteur, met name als ‘Suske’ in de Suske & Wiske musical, en was ook een tijdje Ketnet-wrapper. Maar al snel kwam toch de muzikale microbe boven… In het programma ‘Steracteur Sterartiest’ schopt Niels het in 2009 tot in de finale en heeft de smaak als popartiest definitief te pakken. Hij brengt door de jaren verschillende singles uit, maar pas in 2015 scoort hij zijn eerste nummer 1-hit. Niels staat bovenaan de Vlaamse Ultratop 50 met 'Dansen'. Ook zijn volgende single 'Hey Pa' scoorde een nummer 1 en was bovendien integraal te horen in de aftiteling van de tweede Kampioenenfilm 'Jubilee General'. De zomer van 2016 werd op gang getrapt met de single ‘Vandaag’, en nu is er dus zijn langverwachtte debuutalbum ‘Speeltijd’ – meteen ook met het gelijknamige nummer als volgende nieuwe single, en is opgedragen aan zijn overleden jeugdvriend/muzikant Robbie van Eeckhout die in 2012 om het leven kwam bij een auto-ongeval.

Het is weer zo ver, de genomineerden voor de MIA's 2017 zijn bekend! Op onze pagina van de Music Industry Awards vind je alles van de genomineerden en van de winnaars van vorige edities.


Bekijk hier de MIA’s
ANDERE LINKS NAAR "NIELS DESTADSBADER - SPEELTIJD (DIGIPAK) - CD"
Productgalerij overslaan

Klanten bekeken ook

25.02
Dirk Scheele - Huis, Tuin & Keukenliedjes Deel 2 - CD Dirk Scheele - Huis, Tuin & Keukenliedjes Deel 2 - CD
Dirk Scheele - Huis, Tuin & Keukenliedjes Deel 2 - CD

Let op de cd hoes is licht beschadigd, stickerresten, Tracklist, 1. Kiekeboe, 2. De pantoffelpolonaise, 3. Het insmerlied, 4. De pannenkoekenparty, 5. Ik ben een trappenloper, 6. Ja nee, 7. Een groene plant, 8. Douchen, 9. Waterballet, 10. Spelletjes spelen, 11. Vuilniswagen, 12. Handen wassen, 13. Ik heb nieuwe schoenen, 14. De deurkruk, 15. M'n rolletje plakband, 16. Alles maakt geluid, 17. Roeren roeren, 18. Een coole rits, 19. Hou je mond gezond, 20. Voor het slapen gaan, In Huis, Tuin en Keukenliedjes/avonturen Deel 2 is het bij Dirk Scheele thuis weer een gezellige boel. Hij zingt veel liedjes en bij ieder probleem vindt Dirk wel een leuke oplossing. In de pantoffelpolonaise zingen Dirk en zijn buurmeisje Joes over hoe ze met hun pantoffels al dansend de vloer boenen. In de hilarische pannenkoekenparty legt tante Viola aan Dirk uit hoe je pannenkoeken moet bakken. En tijdens een muziekles van Dirk aan een groep kinderen gaan ze muziek maken met het geluid van de bewegende rits van hun jas. Hieruit ontstaat een echte coole RitsRAP. Er komen ook veel dieren bij Dirk op bezoek. Japie het aapje komt logeren, De papegaai gaat samen met Dirk voorbijgangers voor de gek houden en Raai de Kraai wil Dirk leren vliegen. Wel wordt het even schrikken als de vuilnisman per ongeluk Dirk z'n gitaar als vuilnis meeneemt, maar gelukkig komt alles weer goed. Kortom een hele leuke, leerzame en grappige cd. Gegevens, Artiest(en), Dirk Scheele, Releasedatum, 03 januari 2012, Label, Dirk Scheele Dirk Scheele, Productinformatie, Configuratie, CD (ALBUM), Aantal stuks in verpakking, 1 disk, Speelduur, 51:46, Taal, Nederlands, Verpakking, Amaray, Overige kenmerken, Compilatie, Nee, Country, Nederland, Muziekgenre, Kind & Jeugd

8,99* 11,99*
54.56
Merol - Naar de haaien & weer terug (Haai Speciaal Blauw Vinyl + 7") (LP) Merol - Naar de haaien & weer terug (Haai Speciaal Blauw Vinyl + 7") (LP)
Merol - Naar de haaien & weer terug (Haai Speciaal Blauw Vinyl + 7") (LP)

LP  Limited Edition  2 stuk(s)  Introductie: 2024-10-04 Productbeschrijving MEROL GAAT NAAR DE HAAIEN & WEER TERUG OP HAAR NIEUWE ALBUM“Alles moet kapot. Ik breek mezelf in stukken. Ik raap het later weer op.” Klinkt het stoer en vastberaden op het nummer LESGOOOOO van Merols tweede album, genaamd Naar De Haaien & Weer Terug. Haar boodschap is helder: er zal gedanst en gefeest worden, ook al gaat ze er zelf aan ten onder. Merol neemt je mee naar de kelder van haar ziel, de backstage van het leven, legt het destructieve van de mens bloot en laat daarbij niets of niemand heel. “Met ‘Troostprijs’ (debuutplaat, 2022) had ik mezelf als doel gesteld een echte popplaat te maken. Met ‘Naar De Haaien & Weer Terug’ was het doel: een echte MEROL plaat maken, ik wilde weer terug naar de Do It Yourself grilligheid en gekte van mijn eerste liedjes die ik zelf op Garageband produceerde.” aldus de artieste. “Toen ik begon met muziek maken deed ik alles onbevangen en op intuïtie. Doordat ik de muziekwereld steeds beter leerde kennen, begon ik de druk te voelen van een hit en de druk om een breder publiek aan te spreken. Daardoor leverde ik soms wat van mijn eigenheid en theatraliteit in. Voor dit album nam ik de touwtjes weer volledig in eigen handen, bedacht een concept en liet mezelf lekker vrij, zonder me te conformeren. Deze plaat is het resultaat van schijt en fun. En daardoor nog kwetsbaarder en persoonlijker dan mijn eerdere werk.”Ze werkte samen met producers Didier de Ruyter, Koen van de Wardt, Wieteke Wijte, Angel Janson en de Vlaamse Compact Disk Dummies. Het resultaat: rauwe, ongepolijste elektropop met invloeden van techno, house, italo en hyperpop. Tracklist 1 1. Merol Heeft U Toegevoegd - Merol 2. Lesgooooo - Merol 3. Koude Kermis - Merol 4. Chocoladefontein - Merol 5. Ik Wil Het Niet Willen Maar Ik Wil Het Wel - Merol 6. Slettenperi - Merol 7. Het Gaat Goed Met Mij - Merol 8. Ziet Ze Dan Niet - Merol 9. Sorry Lul - Merol 10. Salmari & Kreeft - Merol 11. Supermarche - Merol 12. Merel Met Een E - Merol 13. W@@r=Ieder1?! - Merol 14. Zachte Landing - Merol 15. Niet Meer Met Mij - Merol 16. Zin In Een Nieuw Begin - Merol Tracklist 2 1. Lekker Met De Meiden - Merol 2. Hou Je Bek En Bef Me - Merol 3. Het Feest Is Al Voorbij - Merol 4. Mannen Met Gevoel - Merol

Varianten van 10*
14,99* 32,99*