Ga naar de hoofdinhoud

Productinformatie "Paul Simon -Graceland (LP)"

LP nieuw in originele seal. kaft licht beschadigd.

Paul Simon ging in de jaren 80, na het niet al te succesvolle album Hearts And Bones, op zoek naar nieuwe inspiratie - en vond deze in Zuid Afrika; een land wat op dat moment verscheurd werd door het apartheid regime. Ondanks kritieken dat hij de Westerse boycot op het Afrikaanse land zou doorbreken; deinsde Simon niet terug: en nam met talentvolle lokale muzikanten een fusie van vele stijlen op; de klassieker Graceland.

Tracklist Plaat

  • 1. Paul Simon - The Boy In the Bubble
  • 2. Paul Simon & Paul Simon & The Everly Brothers - Graceland
  • 3. Paul with General M.D. Shirinda And The Gaza Sisters Simon & Paul Simon & The Gaza Sisters - I Know What I Know
  • 4. Paul with The Boyoyo Boys Simon - Gumboots
  • 5. Paul Simon & Paul Simon & Ladysmith Black Mambazo - Diamonds On the Soles of Her Shoes
  • 6. Paul Simon - You Can Call Me Al
  • 7. Paul Simon - Under African Skies
  • 8. Paul with Ladysmith Black Mambazo Simon & Joseph Shabalala - Homeless
  • 9. Paul Simon - Crazy Love, Vol. II
  • 10. Paul with Good Rockin' Dopsie And The Twisters Simon - That Was Your Mother
  • 11. Paul with Lobos, Los Simon & Paul Simon & David Hildago & Cesar Ros
ANDERE LINKS NAAR "PAUL SIMON -GRACELAND (LP)"

Vergelijkbare producten

13.64 %
- Synthetisch - 4-seizoenen dekbed - Eenpersoons - 140x220 cm - Wit
Het  4-seizoenen dekbed is het gehele jaar een aangenaam dekbed om onder te slapen. Het dekbed bestaat uit een zomerdekbed met warmteklasse 4 en een herfstdekbed met warmteklasse 3. Beide dekbedden kunnen aan elkaar geknoopt worden via drukknopen, waardoor een extra warm winterdekbed ontstaat met warmteklasse 1.De vulling bestaat uit 100% microgel holle polyester vezel. De vulling houdt niet alleen de warmte vast, maar ademt ook goed. De tijk is van 100% microvezel, en voelt soepel en zacht aan. De warmte van het dekbed is gelijkmatig verspreidt, omdat het in banen gestikt. Hierdoor blijft vulling ook netjes op zijn plaats. Heb je last van huisstofmijtallergie? Dan is dit 4-seizoenen Norway dekbed precies wat je zoekt. Het dekbed kan gewassen worden op 60 graden en is geschikt voor de droger. Voordelen 4-seizoenen dekbed Aangenaam dekbed om het gehele jaar onder te slapen! Vulling houdt de warmte goed vast en ademt goed Tijk van microvezel voelt soepel en zacht aan Dekbed is in banen gestikt, waardoor warmte evenredig verspreid wordt Dekbed is ideaal voor mensen met huisstofmijtallergie Verkorte samenvatting: Dit  synthetisch 4-seizoenen dekbed heeft een vulling van 100% micro-gel holle polyester vezel. Dit eenpersoons dekbed heeft een afmeting van 140 bij 220 cm en heeft warmteklasse 3 en 4, samen warmteklasse 1.

94.99* 109.99*
49.9 %
.Object - Sjaal met strepen
Dames sjaal van merk Object, Uitgevoerd in geel  en paars met gestreepte print.

2.5* 4.99*
23.54 %
(3 stuks) Specialist+ Magnetische doppen 8mm x 65mm lang
Magnetische dop in een verpakking (voor het draaien van "dak" schroeven); De kop is stevig gemonteerd met een krachtige magneet waarmee je de schroef stevig vast kunt houden; De randen van de dop zijn afgerond om schade aan de schroef te voorkomen; De magnetische dop is gemaakt van hoogwaardige materialen om duurzaamheid te garanderen.

12.99* 16.99*
64.01 %
(OPBERGBOX) Makita DDF484ZJ Accuboormachine - Alleen de Opbergbox
Let op! ALEEN DE OPBERGBOXMakita 18V boor/schroefmachine - zonder accu's - DDF484ZJHet grootste voordeel van een boor/schroef machine op accu is dat je hem gemakkelijk overal kunt gebruiken zonder dat je gedoe hebt met snoeren. Ideaal wanneer je een klus hebt waarbij je steeds op een verschillende locaties de boor nodig hebt.Daarnaast is het ook makkelijker om in lastige hoeken te boren met een accuboor omdat je volledige bewegingsvrijheid hebt. Deze Makita boor/schroef machine is een zeer betrouwbare allround machine, geschikt voor zowel de professional als de hobby klusser. Let op, accu niet meegeleverdBelangrijkste voordelen•Snelle en robuuste machine voor de allround klussen.•2 functies: boren en schroeven.•Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.•Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental.•Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel.Extra's•Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor.•Uitmuntende machinebalans voor optimaal werkcomfort.•Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.•Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.Technische specificaties•Technische gegevens•Boorkop 1,5 - 13 mm•Cap. boren in hout 38 mm•Cap. boren in metaal 13 mm•Volt (spanning) 18 V•Type motor BL-motorLet op, accu niet meegeleverd

44.99* 124.99*
40.03 %
#Winning Emoticon Stressballen - Fopartikel - Zacht/Medium/Hard - Geel/Oranje/Rood
Ontdek de #Winning Emoticon Stressballen - Fopartikel - Zacht/Medium/Hard - Geel/Oranje/Rood. Een humoristisch fopartikel met zachte, medium en harde varianten om verschillende niveaus van stress te verlichten. Hier zijn de onderscheidende kenmerken van dit artikel: Kenmerken: Grappige Emoticon Stressballen: Elke bal is voorzien van een emotioneel gezicht om een glimlach op je gezicht te toveren terwijl je stress verlicht. Drie Stressniveaus: De set bevat drie ballen met verschillende stevigheid - geel voor lichte stress, oranje voor matige stress, en rood voor intense stressverlichting. Duurzaam en Veerkrachtig: Gemaakt van hoogwaardig materiaal om langdurig stressverlichting te bieden. Draagbaar en Handig: Compact formaat maakt het gemakkelijk om stress onderweg te verminderen, waar je ook bent. De "Winning Emoticon Stressballen" zijn de perfecte metgezel om stress te verminderen en een glimlach op je gezicht te toveren, ongeacht je stressniveau. Kies de juiste bal en geniet van de voordelen van stressverlichting, overal en altijd.

8.99* 14.99*

Klanten bekeken ook

32.36 %
F1 the Album Coloured Vinyl
LP  Coloured Vinyl  1 stuk(s)  Introductie: 2025-06-27  Compilatie Productbeschrijving F1 The Album van Various Artists, met release datum 27 juni 2025, bevat de volgende nummers: "Drive", "Messy", "Underdog", "Bad As I Used To Be" en meer.Deze versie van F1 The Album verschijnt als een 1xLP.Het product bevat een geel vinyl. SIDE A1. Don Toliver - Lose My Mind (feat. Doja Cat)2. Dom Dolla - No Room for A Saint (feat. Nathan Nicholson)3. Ed Sheeran - Drive4. Tate McRae - Just Keep Watching5. ROSÉ - Messy6. Burna Boy - Don't Let Me Drown7. Roddy Ricch - Underdog8. RAYE - Grandma Calls The Boys Bad News SIDE B1. Chris Stapleton - Bad As I Used To Be2. Myke Towers - Baja California3. Tiësto & Sexyy Red - OMG!4. Madison Beer - All At Once5. Peggy Gou - D.A.N.C.E6. PAWSA - DOUBLE CMr Eazi - Attention7. Darkoo - Give Me Love8. Obongjayar - Gasoline

22.99* 33.99*