Ga naar de hoofdinhoud

Productinformatie "Dash Cam | VAVA 1920X1080P@60Fps | Wi-Fi Car Dash Camera | Sony Night Vision Sensor | Dashboard Came"

  • 1080P@60fps and 360°Swivel angle based on powerful Novatek NT96663 CPU the 1920x1080p dash cam captures up to 5 car lanes with its 155°lens recording at 60fps with crystal clear details even capturing license plates

    • Deze VAVA Dash Cam kan een van je beste vrienden zijn als het gaat om auto-uitrusting. Mocht het ongeluk gebeuren, dan is deze dashcam absoluut uw beste vriend als het gaat om het uitleggen aan de verzekering wat er is gebeurd.

    De Dash Camet wordt achter de achteruitkijkspiegel geplaatst, van waaruit hij alles kan filmen wat er voor u gebeurt terwijl u zich concentreert op het rijden.
    Deze Dash Cam is het bod van VAVA voor een zeer betrouwbare tool voor het documenteren van een ongeval. Hij fotografeert met 1080p, 60 fps en met een ongelooflijke groothoek van 155 graden en heeft ook een spectaculaire nachtzichtopname.
    Ook zit er een 320 mAh ingebouwde accu, wat betekent dat je ook kunt filmen als de auto niet aan staat, bijvoorbeeld waar je parkeert. Mocht iemand de auto raken terwijl deze geparkeerd staat, dan detecteren de G-sensoren de trilling en starten vervolgens een opname van 15 seconden.
    Merk: Vava
    Beeldkwaliteit: 1080p, 60 fps
    Groothoekopname: video-opname van 155 graden
    WIFI-verbinding met uw mobiel
    G-sensoren die trillingen en krachtig remmen detecteren, waardoor de camera automatisch video opneemt
    Ingebouwde batterij van 320 mAh voor parkeeropnames.
    Inbegrepen: Micro USB-kabel, Vava-autolader en Snapshot-afstandsbediening

ANDERE LINKS NAAR "DASH CAM | VAVA 1920X1080P@60FPS | WI-FI CAR DASH CAMERA | SONY NIGHT VISION SENSOR | DASHBOARD CAME"

Vergelijkbare producten

10 %
Caliber Audio Technology RCD277DBT
Uitgebreide DAB+ cd-tuner met meegeleverde DAB-antenne.HighlightsBluetooth-handsfreefunctieUSB-aansluiting en SD-kaartlezerDAB-antenne meegeleverdUitvoeringA2DP-audiostreaming4-bands equalizerAfneembaar frontISO-aansluitingAUX-ingang op de voorkantMP3 ID3-tag weergave.Inhoud leveringDAB-magneetvoetantenneExterne microfoon

179.99* 199.99*
52.95 %
CALIBER CSR 4 Hoogwaardige coaxiale luidspreker
2x CALIBER CSR4 inclusief 2 bijpassende crossovers

39.99* 84.99*
20 %
Caliber CWE30 car speaker
Evolution subwoofer, 30 cm subwoofer, 750W max, 225W RMS, Gevoeligheid: 86dB, Montagediepte: 182mm, Montagediameter: 290mm, Inbouwvolume gesloten behuizing: 30L, Inbouwvolume gepoorte behuizing: 40L

63.99* 79.99*
30.99 %
Caliber PMT557BT - FM transmitter met bluetooth
De Caliber MPT 557BT Bluetooth FM zender is de oplossing om in je auto via bluetooth handsfree te bellen en muziek te luisteren. Als je nog geen bluetooth verbinding in je auto hebt, sluit je deze zender aan op de 12 Volt sigarettenaansteker. Maak via bluetooth verbinding met je smartphone en de MPT 557BT stuurt signalen door naar je autoradio via een vrije FM zender. Bediening De bluetooth zender heeft een ingebouwde microfoon, zodat je gemakkelijk handsfree belt. Je neemt op en hangt weer op met de handige telefoonknop. Gebruik tijdens het luisteren van je muziek de handige knoppen voor vooruit- en terugspoelen en de 3 verschillende modi: één nummer herhalen, alles herhalen of shuffle. Daarnaast kies je uit de EQ presets natural, rock, pop, classic, soft en jazz om het geluid in te stellen dat jij fijn vindt. Afspeelmogelijkheden De Caliber MPT 557BT heeft verschillende aansluitingen, zo plug je een SD kaart of usb stick in om muziek vanaf te spelen. Of je laadt je smartphone of tablet op via usb. Verbind je een audio apparaat liever met een mini-jack? Ook dat kan, via de 3,5 millimeter jack aansluiting. Een afstandsbediening wordt standaard meegeleverd, zodat je de zender ook nog makkelijk bedient als je er tijdens het rijden even niet goed bij kunt.

Varianten van 19.99*
39.99* 57.95*
39.98 %
Caliber PMT565BT - FM zender met bluetooth en voice assistant - Zwart
Met de Caliber PMT 565BT Bluetooth FM zender voer jij verstaanbare telefoongesprekken in de auto en stream je muziek vanaf je smartphone. Deze zender gebruik je wanneer je geen bluetooth verbinding in je auto hebt. Verbindt je smartphone met de zender en deze stuurt via FM het signaal naar de autoradio, zodat je via de speakers belt en muziek luistert. Je plaatst de zender via de voet eenvoudig op je dashboard. Verstaanbare telefoongesprekken De PMT 565BT is voorzien van microfoontje die over noise cancelling beschikt. Zo hebben jij en je gesprekspartner geen last van het geruis van de auto als je handsfree belt tijdens het rijden. De bluetooth zender ondersteunt de A2DP en AVRCP bluetooth profielen, waardoor hij een goede verbinding met je smartphone heeft. Zo heb je geen last van haperingen tijdens het bellen en muziek luisteren. Display en bediening Het display laat zien met welke vrije FM zender je verbonden bent. Via de handige knop aan de zijkant neem je met een druk op de knop de telefoon op en hang je weer op. Met de draaiknop op de voorkant regel je het volume. Druk deze knop in en je activeert ook nog eens Voice Assistant of Siri. Zo bedien je jouw smartphone via de bluetooth zender volledig handsfree tijdens het rijden. Aansluiten Je sluit de PMT 565BT via de meegeleverde adapter aan op de 12 Volt sigarettenaansteker in je auto aan. De oplader heeft twee extra usb poorten, waarvan er eentje fast charging ondersteunt. Handig wanneer je je telefoon en zelfs nog een ander apparaat of tweede telefoon in de auto wilt opladen

15* 24.99*

Klanten bekeken ook

11.93 %
Insta360 Extended Selfie Stick (nieuwe editie) - 3 meter lang - Geschikt voor alle Insta360 actionca
[Nieuwe versie is minimaal 36cm, de oude versie is minimaal 50cm]Dit is de nieuwe Extended Selfie stick 3m van Insta360. Geschikt voor alle actioncams met schroefdraad of schroefdraad adapter.MateriaalDe behuizing van de selfie stick is gemaakt van duurzaam Koolstofvezel, hierdoor is de selfiestick sterk en licht tegelijkertijd. Makkelijk om mee te nemen op vakantie. Door het gewicht kan hij ook makkelijk mee in de koffer.LengteDe selfiestick kan uit geschoven worden van 36 centimeter naar 3 meter. Met de onzichtbare stok functie van de One X2, kan je de stok volledig laten verdwijnen. Zo lijkt het net alsof je een drone gebruikt om jezelf te filmen.De stok bestaat uit totaal 9 secties. Hij kan gebruikt worden op elke lengte tussen de 36cm en 300cm. Op de stok staan ringen die 3 vaste lengtes aangeven. Dat zijn de lengtes: 120cm, 240cm, 300cm.AansluitingOp de stick is een 1/4" schroefdraad aanwezig, dit is ookwel het schroefdraad dat gebruikt worden onder elke moderne fotocamera. Zo kan je dus de stok gebruiken voor meer dan alleen actioncams

Varianten van 84.99*
95.99* 108.99*